MLP152M080EK1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP152M080EK1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLP152M080EK1C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 80V FLATPACK
Fitxak: MLP152M080EK1C.pdf
  • Mezua
MLP152M080EK1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLP152M080EK1C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1500UF 20% 80V FLATPACK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1158 pcs Datuen fitxa MLP152M080EK1C.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Series MLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.2A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 106 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1500µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 106 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak General Purpose