MLP143M035EB1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP143M035EB1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MLP143M035EB1C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 14000UF 20% 35V FLATPCK
Fitxak: MLP143M035EB1C.pdf
  • Mezua
MLP143M035EB1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MLP143M035EB1C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 14000UF 20% 35V FLATPCK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1022 pcs Datuen fitxa MLP143M035EB1C.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Series MLP Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9.6A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 35 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 14000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 35 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 14000µF eskaerak General Purpose