MC22FD122F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FD122F-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC22FD122F-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 1200PF 1% 500V 2220
Fitxak: MC22FD122F-F.pdf
  • Mezua
MC22FD122F-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC22FD122F-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 1200PF 1% 500V 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2853 pcs Datuen fitxa MC22FD122F-F.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series MC
Packaging Bulk Pakete / kasua 2220 (5750 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 1200pF Mica Capacitor 500V 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 1200pF