MC18FD331J-T
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC18FD331J-T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MC18FD331J-T
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 330PF 5% 500V 1812
Fitxak: 1.MC18FD331J-T.pdf2.MC18FD331J-T.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MC18FD331J-Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MC18FD331J-T fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 330PF 5% 500V 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4396 pcs Datuen fitxa 1.MC18FD331J-T.pdf2.MC18FD331J-T.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series MC
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Beste izenak 338-1039-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak RF, High Q, Low Loss Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 330pF Mica Capacitor 500V 1812 (4532 Metric) kapazitantzia 330pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MC18FD331J-TF
MC18FD331J-TF
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP MICA 330PF 5% 500V 1812