LPX391M200C3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX391M200C3P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LPX391M200C3P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Fitxak: LPX391M200C3P3.pdf
  • Mezua
LPX391M200C3P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LPX391M200C3P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5815 pcs Datuen fitxa LPX391M200C3P3.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LPX Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.6A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 510 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 510 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 390µF