LPX102M160C7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LPX102M160C7P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LPX102M160C7P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Fitxak: LPX102M160C7P3.pdf
  • Mezua
LPX102M160C7P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LPX102M160C7P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3116 pcs Datuen fitxa LPX102M160C7P3.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LPX Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.86A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 199 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1000µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 199 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose