LP562M050H5P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP562M050H5P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP562M050H5P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Fitxak: LP562M050H5P3.pdf
  • Mezua
LP562M050H5P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP562M050H5P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5113 pcs Datuen fitxa LP562M050H5P3.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LP Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.86A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 59 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 5600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 59 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 5600µF eskaerak General Purpose