LP332M063H3P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP332M063H3P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP332M063H3P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP
Fitxak: LP332M063H3P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1050 pcs
  • Mezua
LP332M063H3P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP332M063H3P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25963 pcs Datuen fitxa LP332M063H3P3.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LP Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.64A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 76 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 3300µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 76 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose