LP223M025H9P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP223M025H9P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP223M025H9P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP
Fitxak: LP223M025H9P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1050 pcs
  • Mezua
LP223M025H9P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP223M025H9P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 22000UF 20% 25V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24880 pcs Datuen fitxa LP223M025H9P3.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LP Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.857A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.3427A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 23 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 22000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 23 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22000µF eskaerak General Purpose