LP122M063C1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP122M063C1P3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LP122M063C1P3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 63V SNAP
Fitxak: LP122M063C1P3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1200 pcs
  • Mezua
LP122M063C1P3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LP122M063C1P3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 96293 pcs Datuen fitxa LP122M063C1P3.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LP Ripple Current @ maiztasuna baxua 990mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.188A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 210 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 210 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1200µF eskaerak General Purpose