HVMLS331M200EK1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
HVMLS331M200EK1C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HVMLS331M200EK1C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 200V FLATPACK
Fitxak: HVMLS331M200EK1C.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Stock egoera 525 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
  • Mezua
HVMLS331M200EK1Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HVMLS331M200EK1C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 200V FLATPACK Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 525 pcs Datuen fitxa HVMLS331M200EK1C.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.500" L x 1.750" W (38.10mm x 44.45mm)
Series MLS Ripple Current @ maiztasuna baxua 4.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.2A @ 20kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua FlatPack Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.000" (25.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 426 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 426 mOhm @ 120Hz 10000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose