HHT152P030HE0
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HHT152P030HE0
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1500UF 30V AXIAL
Fitxak: HHT152P030HE0.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
HHT152P030HE0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HHT152P030HE0 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 1500UF 30V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2846 pcs Datuen fitxa HHT152P030HE0.pdf
Tentsioaren balioa 30V tolerantzia -10%, +30%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia x 1.457" L (22.00mm x 37.00mm)
Series HHT Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.555A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 7.3A @ 5kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Can Beste izenak HHT152P030HE
HHT152P030HE-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 175°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 133 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1500µF 30V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 133 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 175°C
kapazitantzia 1500µF eskaerak High Temperature Reflow
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HHT472P016HL0
HHT472P016HL0
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 16V AXIAL
Stockean: 2573 pcs
Deskarga: HHT472P016HL0.pdf
RFQ
HHT332P016HJ0
HHT332P016HJ0
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 16V AXIAL