ESRL680M02R
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
ESRL680M02R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ESRL680M02R
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 68UF 20% 2V SMD
Fitxak: ESRL680M02R.pdf
  • Mezua
ESRL680M02Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ESRL680M02R fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM POLY 68UF 20% 2V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3971 pcs Datuen fitxa ESRL680M02R.pdf
Tentsioaren balioa 2V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series ESRL
Ripple Current @ maiztasun handia 1.6A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.043" (1.10mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 35 mOhm
Deskribapen zehatza 68µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 35 mOhm 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF