DSF100J474
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DSF100J474
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL
Fitxak: DSF100J474.pdf
  • Mezua
DSF100J474ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DSF100J474 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4101 pcs Datuen fitxa DSF100J474.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.268" W (10.20mm x 6.80mm) Series DSF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized - Stacked Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose