DPPM16D47K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPPM16D47K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPPM16D47K
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4700PF 10% 1.6KVDC RAD
Fitxak: DPPM16D47K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPPM16D47Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPPM16D47K fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 4700PF 10% 1.6KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4921 pcs Datuen fitxa DPPM16D47K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1600V (1.6kV) Tentsioaren balorazioa - AC 500V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.984" L x 0.413" W (25.00mm x 10.50mm) Series DPPM
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.827" (21.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.807" (20.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 4700pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 4700pF eskaerak High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber