DPPM12D33K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPPM12D33K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPPM12D33K
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3300PF 10% 1.2KVDC RAD
Fitxak: DPPM12D33K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPPM12D33Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPPM12D33K fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 3300PF 10% 1.2KVDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2783 pcs Datuen fitxa DPPM12D33K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1200V (1.2kV) Tentsioaren balorazioa - AC 475V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.984" L x 0.295" W (25.00mm x 7.50mm) Series DPPM
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.827" (21.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 3300pF Film Capacitor 475V 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 3300pF eskaerak High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DPPM12D82K-F
DPPM12D82K-F
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP FILM 8200PF 10% 1.2KVDC RAD
Stockean: 3788 pcs
Deskarga: DPPM12D82K-F.pdf
RFQ
DPPM12D33K-F
DPPM12D33K-F
deskribapena: CAP FILM 3300PF 10% 1.2KVDC RAD