DPP2S15K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP2S15K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPP2S15K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: DPP2S15K-F.pdf
  • Mezua
DPP2S15K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPP2S15K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4624 pcs Datuen fitxa DPP2S15K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 140V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.591" L x 0.295" W (15.00mm x 7.50mm) Series DPP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) Ezaugarriak Low ESR
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.015µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.015µF eskaerak High Frequency, Switching