DPM2S33K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPM2S33K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPM2S33K
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: DPM2S33K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPM2S33Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPM2S33K fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2909 pcs Datuen fitxa DPM2S33K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm) Series DPM
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) Ezaugarriak Low ESR, Low ESL
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.033µF eskaerak DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching