DPFF2P47J-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPFF2P47J-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPFF2P47J-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL
Fitxak: DPFF2P47J-F.pdf
  • Mezua
DPFF2P47J-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPFF2P47J-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3723 pcs Datuen fitxa DPFF2P47J-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 155V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.701" L x 0.752" W (43.20mm x 19.10mm) Series DPFF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.094" (27.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.752" (19.10mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 155V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak High Pulse, DV/DT