DMM4P47K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM4P47K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DMM4P47K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: DMM4P47K-F.pdf
  • Mezua
DMM4P47K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DMM4P47K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3506 pcs Datuen fitxa DMM4P47K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) Series DMM
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.709" (18.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose