DME6S82K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME6S82K-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DME6S82K-F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD
Fitxak: DME6S82K-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
DME6S82K-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DME6S82K-F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.082UF 10% 630VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 225643 pcs Datuen fitxa DME6S82K-F.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 630V Tentsioaren balorazioa - AC 250V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.728" L x 0.276" W (18.50mm x 7.00mm) Series DME
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.082µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.082µF eskaerak General Purpose