DME4S82K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME4S82K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DME4S82K
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD
Fitxak: DME4S82K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DME4S82Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DME4S82K fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7008 pcs Datuen fitxa DME4S82K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.248" W (12.50mm x 6.30mm) Series DME
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.082µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.082µF eskaerak General Purpose