DME2W4P7K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME2W4P7K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DME2W4P7K
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL
Fitxak: DME2W4P7K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DME2W4P7Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DME2W4P7K fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4047 pcs Datuen fitxa DME2W4P7K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.024" L x 0.492" W (26.00mm x 12.50mm) Series DME
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.886" (22.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 4.7µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose