DME2S18K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME2S18K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DME2S18K
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.018UF 10% 250VDC RAD
Fitxak: DME2S18K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DME2S18Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DME2S18K fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP FILM 0.018UF 10% 250VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2720 pcs Datuen fitxa DME2S18K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 160V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.406" L x 0.177" W (10.30mm x 4.50mm) Series DME
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 0.018µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 0.018µF eskaerak General Purpose