DCMC643M063CC2B
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DCMC643M063CC2B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMC643M063CC2B
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 64000UF 20% 63V SCREW
Fitxak: DCMC643M063CC2B.pdf
  • Mezua
DCMC643M063CC2Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMC643M063CC2B fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 64000UF 20% 63V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6418 pcs Datuen fitxa DCMC643M063CC2B.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia x 4.125" H (63.50mm x 104.78mm)
Series DCMC balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak Q7224202A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.125" (28.58mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 4.125" (104.78mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 13.8 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 64000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13.8 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 64000µF