D103F681JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
D103F681JO3F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D103F681JO3F
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 680PF 5% 300V RADIAL
Fitxak: D103F681JO3F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
D103F681JO3Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D103F681JO3F fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 680PF 5% 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23037 pcs Datuen fitxa D103F681JO3F.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Series D10
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.142" (3.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.382" (9.70mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 680pF Mica Capacitor 300V Radial kapazitantzia 680pF