CMR08F823GPAM
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR08F823GPAM
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR08F823GPAM.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 861 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
CMR08F823GPAMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR08F823GPAM fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 861 pcs Datuen fitxa CMR08F823GPAM.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 1.480" L x 0.461" W (37.60mm x 11.70mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.051" (26.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.917" (23.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.082µF Mica Capacitor 100V Radial kapazitantzia 0.082µF