CMR08F683GPCP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR08F683GPCP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR08F683GPCP.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 663 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 663 pcs
  • Mezua
CMR08F683GPCPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR08F683GPCP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 663 pcs Datuen fitxa CMR08F683GPCP.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 1.480" L x 0.469" W (37.60mm x 11.90mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.051" (26.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.917" (23.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.068µF Mica Capacitor 300V Radial kapazitantzia 0.068µF