CMR08F623FOCP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR08F623FOCP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR08F623FOCP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 62000PF 300V RADIAL
Fitxak: CMR08F623FOCP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 652 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 652 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
CMR08F623FOCPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR08F623FOCP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 62000PF 300V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 652 pcs Datuen fitxa CMR08F623FOCP.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 1.469" L x 0.449" W (37.30mm x 11.40mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.051" (26.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.917" (23.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.062µF Mica Capacitor 300V Radial kapazitantzia 0.062µF