CMR08F393FPDM
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR08F393FPDM
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR08F393FPDM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2 pcs
  • Mezua
CMR08F393FPDMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR08F393FPDM fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1007 pcs Datuen fitxa CMR08F393FPDM.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 1.449" L x 0.402" W (36.80mm x 10.20mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.051" (26.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.902" (22.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.039µF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 0.039µF