CMR08F243GPDM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR08F243GPDM
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR08F243GPDM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
CMR08F243GPDMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR08F243GPDM fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1352 pcs Datuen fitxa CMR08F243GPDM.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 1.429" L x 0.319" W (36.30mm x 8.10mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 1.051" (26.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.882" (22.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 0.024µF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 0.024µF