CMR06F751JPDP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR06F751JPDP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR06F751JPDP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
21 pcs
  • Mezua
CMR06F751JPDPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR06F751JPDP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8487 pcs Datuen fitxa CMR06F751JPDP.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.350" (8.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 750pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 750pF