CMR06F751FODP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR06F751FODP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR06F751FODP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 750PF 500V RADIAL
Fitxak: CMR06F751FODP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
21 pcs
  • Mezua
CMR06F751FODPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR06F751FODP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 750PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8493 pcs Datuen fitxa CMR06F751FODP.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.350" (8.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 750pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 750pF