CMR06F302FPDP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR06F302FPDP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR06F302FPDP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
CMR06F302FPDPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR06F302FPDP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3732 pcs Datuen fitxa CMR06F302FPDP.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.681" L x 0.280" W (17.30mm x 7.10mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.350" (8.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 3000pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 3000pF