CMR06F162FPDP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR06F162FPDP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR06F162FPDP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
14 pcs
  • Mezua
CMR06F162FPDPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR06F162FPDP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4893 pcs Datuen fitxa CMR06F162FPDP.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.350" (8.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 1600pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 1600pF