CMR06F152GPDP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR06F152GPDP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR06F152GPDP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
CMR06F152GPDPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR06F152GPDP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5468 pcs Datuen fitxa CMR06F152GPDP.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.350" (8.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.520" (13.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 1500pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 1500pF