CMR05F910GPDM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR05F910GPDM
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR05F910GPDM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
36 pcs
  • Mezua
CMR05F910GPDMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR05F910GPDM fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14972 pcs Datuen fitxa CMR05F910GPDM.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.224" (5.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.358" (9.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 91pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 91pF