CMR05F331FODM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR05F331FODM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR05F331FODM
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 330PF 500V RADIAL
Fitxak: CMR05F331FODM.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
28 pcs
  • Mezua
CMR05F331FODMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR05F331FODM fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 330PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10827 pcs Datuen fitxa CMR05F331FODM.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.224" (5.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.390" (9.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 330pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 330pF