CMR05F271FPDP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR05F271FPDP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR05F271FPDP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
CMR05F271FPDPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR05F271FPDP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6802 pcs Datuen fitxa CMR05F271FPDP.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.224" (5.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.390" (9.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 270pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 270pF