CMR05F161FPDP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR05F161FPDP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR05F161FPDP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
21 pcs
  • Mezua
CMR05F161FPDPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR05F161FPDP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7540 pcs Datuen fitxa CMR05F161FPDP.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.189" W (11.70mm x 4.80mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.224" (5.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.370" (9.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 160pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 160pF