CMR04F910JPDP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR04F910JPDP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR04F910JPDP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
24 pcs
  • Mezua
CMR04F910JPDPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR04F910JPDP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8812 pcs Datuen fitxa CMR04F910JPDP.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.150" (3.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.350" (8.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 91pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 91pF