CMR04F910FPDR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR04F910FPDR
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR04F910FPDR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
11 pcs
  • Mezua
CMR04F910FPDRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR04F910FPDR fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4886 pcs Datuen fitxa CMR04F910FPDR.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.150" (3.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.350" (8.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 91pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 91pF