CMR04F301FPCM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR04F301FPCM
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR04F301FPCM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16 pcs
  • Mezua
CMR04F301FPCMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR04F301FPCM fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5266 pcs Datuen fitxa CMR04F301FPCM.pdf
Tentsioaren balioa 300V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.150" (3.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.382" (9.70mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 300pF Mica Capacitor 300V Radial kapazitantzia 300pF