CMR04F151GPDP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR04F151GPDP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CMR MICA
Fitxak: CMR04F151GPDP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
17 pcs
  • Mezua
CMR04F151GPDPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR04F151GPDP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CMR MICA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6697 pcs Datuen fitxa CMR04F151GPDP.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±2%
Tamaina / dimentsioa 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.150" (3.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.358" (9.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 150pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 150pF