CMR03F910JOAM
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03F910JOAM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR03F910JOAM
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 91PF 100V RADIAL
Fitxak: CMR03F910JOAM.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
CMR03F910JOAMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR03F910JOAM fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 91PF 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10134 pcs Datuen fitxa CMR03F910JOAM.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.272" L x 0.142" W (6.90mm x 3.60mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.118" (3.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.209" (5.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 91pF Mica Capacitor 100V Radial kapazitantzia 91pF