CMR03F331JOYP
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CMR03F331JOYP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMR03F331JOYP
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 330PF 50V RADIAL
Fitxak: CMR03F331JOYP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
CMR03F331JOYPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMR03F331JOYP fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 330PF 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4452 pcs Datuen fitxa CMR03F331JOYP.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 0.272" L x 0.181" W (6.90mm x 4.60mm) Series CMR
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.118" (3.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.240" (6.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 330pF Mica Capacitor 50V Radial kapazitantzia 330pF