CM06FD222FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD222FO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM06FD222FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 2200PF 500V RADIAL
Fitxak: 1.CM06FD222FO3.pdf2.CM06FD222FO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
CM06FD222FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM06FD222FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 2200PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 11413 pcs Datuen fitxa 1.CM06FD222FO3.pdf2.CM06FD222FO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.669" L x 0.252" W (17.00mm x 6.40mm) Series CM06
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.343" (8.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 2200pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 2200pF