CM05FD111FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM05FD111FO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM05FD111FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 110PF 500V RADIAL
Fitxak: 1.CM05FD111FO3.pdf2.CM05FD111FO3.pdf
  • Mezua
CM05FD111FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM05FD111FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 110PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 30029 pcs Datuen fitxa 1.CM05FD111FO3.pdf2.CM05FD111FO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Series CM05
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.232" (5.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.370" (9.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 110pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 110pF