CM04FD201FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM04FD201FO3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CM04FD201FO3
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP MICA 200PF 500V RADIAL
Fitxak: 1.CM04FD201FO3.pdf2.CM04FD201FO3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
CM04FD201FO3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CM04FD201FO3 fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP MICA 200PF 500V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 13291 pcs Datuen fitxa 1.CM04FD201FO3.pdf2.CM04FD201FO3.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±1%
Tamaina / dimentsioa 0.390" L x 0.209" W (9.90mm x 5.30mm) Series CM04
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.142" (3.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.370" (9.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Mica
Deskribapen zehatza 200pF Mica Capacitor 500V Radial kapazitantzia 200pF