CGS703U035X4C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CGS703U035X4C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CGS703U035X4C
Fabrikatzaileak / Marka: Cornell Dubilier Electronics
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 70000UF 35V SCREW
Fitxak: 1.CGS703U035X4C.pdf2.CGS703U035X4C.pdf3.CGS703U035X4C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
CGS703U035X4Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CGS703U035X4C fabrikatzailea Cornell Dubilier Electronics
deskribapena CAP ALUM 70000UF 35V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1522 pcs Datuen fitxa 1.CGS703U035X4C.pdf2.CGS703U035X4C.pdf3.CGS703U035X4C.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia -10%, +75%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.000" Dia (76.20mm)
Series CGS Ripple Current @ maiztasuna baxua 16.6A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 21.58A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 4.125" (104.78mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 70000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 12 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 70000µF eskaerak General Purpose